معین مسلکی، از ریاست مهاجرین ولایت بلخ، دیدن بعمل آورد

sadam_morr
یکشنبه ۱۴۰۳/۲/۲ - ۱۰:۳۹
-

مولوی عبد الرحمن راشد، معین مسلکی وزارت امور مهاجرین و عودت کننده گان در سفرش به ولایت بلخ به تاریخ اول ثور با رییس و کارمندان ریاست امورمهاجرین آن ولایت دیدار نمود.

آقای راشد در این دیدار هدف از سفرش را آگاهی بیشتر و رسیده گی بهتر به حل مشکلات مهاجرین که قرار است تازه طور جبری از پاکستان برگشت مینمایند در آن ولایت خواند.

معین مسلکی وزارت  از کارکرد همه کارمندان ستایش نموده و آنها را به خدمت بیشتر به مهاجرین تشویق نمود

مولوی اسد الله وفا، رییس امور مهاجرین ولایت بلخ با قدر دانی از سفر محترم راشد به آن ولایت از اقدامات، فعالیت،کارکرد و مشکلات مهاجرین در آن ولایت موضوعات را با معین مسلکی شریک ساخت.

وی گفت: هزاران خانواده که از پاکستان طور جبری برگشت نموده بودند با رهبری والی همه ادارات ملکی و نظامی باهم یکجا همکاری همه جانبه نموده و خدمات ارزنده را ارایه نمودند.

آقای وفا از همکاری اداره مهاجرین در هما هنگی ادارات ذیربط حکومتی در آینده به معین مسلکی اطمینان داد.

 

تازه ترین خبر

پنجشنبه ۱۴۰۳/۳/۳ - ۱۱:۴۲
Background image

به ارزش بیش از یک میلیون دالر امریکایی، هشت تفاهمنامه همکاری در وزارت امور مهاجرین به امضا رسید

هشت تفاهم نامه های  همکاری به ارزش یک میلیون و ۷۹ هزار و ۱۱۱ دالر امریکایی میان وزارت امور مهاجرین و عودت کننده گان و موسسات پژوهش علمی و توسعه جامعه گلوبل، اجتماعی و انکشافی راه نوین،. . .

چهارشنبه ۱۴۰۳/۳/۲ - ۹:۳۴
Background image

هیات وزارت امورمهاجرین بخاطر غم شریکی با خانواده های آسیب دیده ناشی از سیلاب به ولایت بدخشان سفر نمود

به اساس هدایت الحاج خلیل الرحمن حقانی، سرپرست وزارت امورمهاجرین و عودت کننده گان، مولوی شکر الله شاکر رییس عودت وزارت بخاطر غم شریکی با خانواده های متضرر ناشی از سیلاب در و لسوالی های. . .

سه‌شنبه ۱۴۰۳/۳/۱ - ۱۲:۴۸
Background image

رحمانی: کمک ها طور منظم وشفاف به مستحقین برسد

 

نکات فوق را شیخ عبدالرحمن رحمانی رییس هما هنگی مساعدت های وزارت امور مهاجرین و عودت کننده گان در نشست مشترک که بخاطر رسیده گی به متضررین سیلاب در بغلان با نهاد های همکار برگزارشده. . .

بازگشت به خبر