مساعدت عاجل موسسات همکار، به آسیب دیده های ناشی از سیل آب در ولایت لوگر نیاز است

sadam_morr
چهارشنبه ۱۴۰۲/۳/۱۰ - ۲۱:۲
-

نکات  فوق را مولوي عبدالرحمن راشد، معین مسلکی وزارت مهاجرین، در جریان سفر به ولایت لوگر،  درجلسه با شماری از نماینده گان موسسات همکار در آنولایت بیان کرد.

در این جلسه معین وزارت امور مهاجرین گفت  که  منازل و اراضی تخریب شده از اثر سیل آب در مربوطات پل علم را از نزدیک مشاهده  و وضعیت آسب دیده ها را بررسی نموده است.

وی از نماینده های موسسات  خواست که با استفاده از امکانات دست داشته شان، در هماهنگی با اداره امور مهاجرین لوگر، با اسیب دیده ها کمک های عاجل را بطور شفاف برسانند.

نمایندهای موسسات همکار از مساعدت شان با آسیب دیده ها در آینده و موسسات (IOM،IRC وWSTA)  بطور اخص از توزیع ۱۸ قلم مواد برای هر خانواده آسیب رسیده در روز های نزدیک وعده دادند.

گفتنی است که سیلاب مذکور تلفات جانی نداشته اما خسارات هنگفت مالی را به بارآورده است .

تازه ترین خبر

پنجشنبه ۱۴۰۲/۶/۳۰ - ۷:۲۹
Background image

تفاهم نامه همکاری میان وزارت امور مهاجرین و یک موسسه عقد شد

  تفاهم نامه همکاری میان وزارت امور مهاجرین و موسسه احیای مجدد انصاری برای افغانستان به امضا رسید. به اساس تفاهم نامه مذکور، موسسه انصاری برای افغانستان، مبلغ ۲ ملیون ۷۷۵ هزار دالر را. . .

چهارشنبه ۱۴۰۲/۶/۲۹ - ۱۵:۳۸
Background image

نشست هماهنگی میان وزارت امور مهاجرین و موسسات همکار دایرشد

جلسه هماهنگی میان وزارت امور مهاجرین و موسسات همکار ملی و بین المللی با وزارت به اشتراک هیأت رهبری  وزارت، نماینده های نهاد های مذکور وشماری از روسای مرکزی درتالار کنفرانس های وزارت. . .

سه‌شنبه ۱۴۰۲/۶/۲۸ - ۱۵:۲۸
Background image

رئیس دفتر آسیا و اقیانوسیه کمیشنری عالی سازمان ملل متحد درامور پناهندگان با وزیر امور مهاجرین دیدار نمود

الحاج خلیل الرحمن حقانی وزیرامورمهاجرین و عودت کننده گان با آقای اندریکا راتوتی، رئیس دفتر منطقه‌ای آسیا و اقیانوسیه کمیشنری عالی سازمان ملل متحد در امور پناهنده گان در دفتر کار خود. . .

بازگشت به خبر