سرپرست وزارت امور مهاجرین، با سران اقوام مختلف ولایت ننگرهار دیدار کرد

anwari_morr
چهارشنبه ۱۴۰۲/۹/۱۵ - ۱۵:۹
0-

الحاج خلیل الرحمن حقانی، سرپرست وزارت امور مهاجرین و عودت کنندگان در سفرخود به ولایت ننگرهار با علما، اقشار مختلف مردم و سران اقوام آن ولایت در سالن جلسات ریاست سرحدات، اقوام و قبایل دیدار کرد.
وزیر امور مهاجرین طی سخنانی گفت: خدمت به مردم وظیفه دینی و شرعی ماست، با استقرار نظام اسلامی، جان و مال و ارزش های اسلامی و ملی افغان ها محفوظ مانده است، و به هیچ کس اجازه ندهید که با تفاوت قومی، فرهنگی و زبانی این ملت را ازهم جدا نماید.
آقای حقانی گفت: برای بازگشت مهاجرین برنامه داریم تا در تمام مراحل زندگی به آنها کمک کنیم و زندگی بهتری برای آنها فراهم کنیم.
وی  بر وحدت بین ملت ها تاکید کرد و افزود که ما با هم برای آزادی کشور و استقرار نظام اسلامی مبارزه نموده ایم و اکنون وظیفه مشترک ما حفظ آن است.
سران اقوام  ولایت ننگرهار از رهبری و اقدامات خوب امارت اسلامی در زمینه مهاجرین قدردانی کردند،آنها اطمینان دادند که میزبان برادران مهاجر خود خواهند بود و به هر نحو ممکن به آنها کمک خواهند کرد.
در این دیدار سران اقوام متذکره  مشکلات خود را با سرپرست وزارت امور مهاجرین نیز شریک ساختند.
سرپرست وزارت اطمینان داد که مشکلات را با سازمان های مربوطه در میان گذاشته و برای حل آن تلاش خواهد کرد.

تازه ترین خبر

پنجشنبه ۱۴۰۲/۱۲/۳ - ۱۳:۱۸
Background image

معین مسلکی، با مسوول برنامه ردیابی بیجاشده ها سازمان بین المللی مهاجرت، ملاقات نمود

مولوی عبدالرحمن راشد، معین مسلکی وزارت امور مهاجرین، با آقای داکتر یاسین الحمدانی مسوول برنامه ردیابی بیجاشده های(DTM) سازمان بین المللی مهاجرت در افغانستان، دردفتر کاری اش ملاقات نمود.. . .

چهارشنبه ۱۴۰۲/۱۲/۲ - ۲۰:۲۸
Background image

معین مسلکی وزارت، با فرمانده امنیه ولایت غزنی دیدار نمود

مولوی عبدالرحمن راشد، معین مسلکی وزارت امور مهاجرین و عودت کننده گان، با مولوی مخدوم محمد عالم ربانی، فرمانده امنیه ولایت غزنی و هیات همراه وی، در دفتر کارش دیدار کرد.

در این دیدار. . .

چهارشنبه ۱۴۰۲/۱۲/۲ - ۲۰:۲۸
Background image

نشست هماهنگی، جهت انتقال بیجاشده گان در وزارت امور مهاجرین برگذار شد

نشست هماهنگی جهت انتقال بیجاشده گان به محلات اصلی شان، با حضور نمایند های ادارات سازمان بین المللی مهاجرت و هما هنگ‌کننده کمک ‌های بشری سازمان ملل متحد درافغانستان در ریاست بیجاشده گان. . .

بازگشت به خبر