رحمانی: کمک ها طور منظم وشفاف به مستحقین برسد

sadam_morr
سه‌شنبه ۱۴۰۳/۳/۱ - ۱۲:۴۸
-

 

نکات فوق را شیخ عبدالرحمن رحمانی رییس هما هنگی مساعدت های وزارت امور مهاجرین و عودت کننده گان در نشست مشترک که بخاطر رسیده گی به متضررین سیلاب در بغلان با نهاد های همکار برگزارشده بود بیان داشت.

وی اهداف جلسه را کمک به مستحقین و آسیب دیده گان به طور شفاف، بهتر و منظم عنوان نموده از کمک های نهاد های همکار ملی و بین المللی به آنان قدردانی نمود.

در این نشست که نماینده های کمیشنری عالی سازمان ملل متحد در امور پناهنده گان، سازمان بین المللی مهاجرت و هما هنگ کننده کمک های بشری سازمان ملل متحد حضورداشتند روی روند رسیده گی کمک های اضطراری و حل  مشکلات آسیب دیده گان ناشی از سیلاب در ولایت بغلان بحث نمودند.

روسای رسیده گی به وضعیت بیجاشده گان داخلی و دریافت راه حل های دایمی از کمک و خدمات به آسیب دیده گان در بغلان معلومات مفصل را به اشتراک کننده گان این نشست در  میان گذاشته خواهان حمایت بیشتر نهاد های همکار در عرصه های مختلف به متضررین شدند.

آقای کینت باتو راجر رییس بخش هما هنگی ساحوی اداره هماهنگ کننده کمک های بشری سازمان ملل متحد  از همکاری آن نهاد در جهت رسیده گی  و کمک به متضررین در بخش های خوراکی، صحی، خیمه  وسایل منزل و نقدی معلومات را ارایه نمود.

وی شریک سازی ارقام متضررین با آن اداره را ارزنده دانسته بر هماهنگی بیشتر و تداوم همکاری با وزارت تاکید نمود.

خانم آیلین هماهنگ کننده کلستر کمیشنری عالی سازمان ملل متحد در امور پناهنده گان نیز صحبت نموده ارقام و احصایه متضررین ناشی از سیلاب را در ولایات بغلان، تخار و بدخشان در  نشست بیان نموده از همکاری و آگاهی بیشتر و ضعیت متضررین درتشریک مساعی با دو نران درآینده اطمینان داد.

 

 

 

 

 

تازه ترین خبر

پنجشنبه ۱۴۰۳/۳/۲۴ - ۱۱:۳۶
Background image

به ارزش بیش از چهار میلیون دالر امریکایی هشت تفاهم ‌نامه همکاری در وزارت امور مهاجرین به امضا رسید

به ارزش ۴ میلیون ۳ صدو ۵۹ هزار و ۱۶۹ دالر امریکایی هشت تفاهمنامه های همکاری با موسسات انکشاف اجتماعی و اقتصادی، افغان ها برای حمایت از معارف، زنان برای زنان، هاجر و هماهنگی و انکشاف کمک. . .

یکشنبه ۱۴۰۳/۳/۲۰ - ۱۵:۱۲
Background image

نشست مشترک با اعضای کمیته انتقال بیجاشده ها در وزارت امور مهاجرین برگزارشد

 

نشست مشترک با اعضای کمیته انتقال بیجاشده ها به محلات اصلی شان با حضور روسای مرکزی وزارت امور مهاجرین و نمایند های نهاد های همکار در تالار کنفرانس های وزارت برگزارشد.

در این. . .
سه‌شنبه ۱۴۰۳/۳/۱۵ - ۲۰:۱۷
Background image

دو تفاهم‌نامه همکاری به ارزش بیش از دو میلیون دالر آمریکایی در وزارت امور مهاجرین به امضا رسید

 
به ارزش ۲ میلیون ۷ صدو ۳۱ هزار و ۸۵۴ دالر دو تفاهم‌نامه همکاری با موسسه خدمات اجتماعی وتخنیکی وطن در وزارت امور مهاجرین و عودت کننده گان به امضا رسید.
به اساس تفاهم نامه های. . .

بازگشت به خبر