هیات وزارت امورمهاجرین بخاطر غم شریکی با خانواده های آسیب دیده ناشی از سیلاب به ولایت بدخشان سفر نمود

sadam_morr
چهارشنبه ۱۴۰۳/۳/۲ - ۹:۳۴
-

به اساس هدایت الحاج خلیل الرحمن حقانی، سرپرست وزارت امورمهاجرین و عودت کننده گان، مولوی شکر الله شاکر رییس عودت وزارت بخاطر غم شریکی با خانواده های متضرر ناشی از سیلاب در و لسوالی های ارگو و درایم ولایت بدخشان در راس یک هیات به آن ولایت سفر نمود.

هیات متذکره نخست با محمد ایوب خالد والی بدخشان دیدار داشته پیام همدردی سرپرست وزارت را ارایه نموده روی موضوع رسیده گی به آسیب دیده گان بحث نمودند.

والی بدخشان از توجه مقام رهبری وزارت و سفر هیات به آن ولایت ستایش نموده و در خصوص متضررین سیلاب های اخیر تصمیمات لازم را برای کمک به مستحقین اتخاذ کردند.

هیات یاد شده سپس به ولسوالی های متذکره رفته و پیام  همدردی و غم شریکی مقام رهبری وزارت را به باشنده گان آن ولایت بیان نموده و برای ۵۵ خانواده متضرر مبلغ ۱۰ هزار افغانی ۵ لیتر روغن و یک کارتن نوشابه و برای ۴ خانواده شهید مبلغ ۳۰ هزار افغانی و  چهار قلم مواد خوراکی را توزیع نمودند.

تازه ترین خبر

پنجشنبه ۱۴۰۳/۳/۲۴ - ۱۱:۳۶
Background image

به ارزش بیش از چهار میلیون دالر امریکایی هشت تفاهم ‌نامه همکاری در وزارت امور مهاجرین به امضا رسید

به ارزش ۴ میلیون ۳ صدو ۵۹ هزار و ۱۶۹ دالر امریکایی هشت تفاهمنامه های همکاری با موسسات انکشاف اجتماعی و اقتصادی، افغان ها برای حمایت از معارف، زنان برای زنان، هاجر و هماهنگی و انکشاف کمک. . .

یکشنبه ۱۴۰۳/۳/۲۰ - ۱۵:۱۲
Background image

نشست مشترک با اعضای کمیته انتقال بیجاشده ها در وزارت امور مهاجرین برگزارشد

 

نشست مشترک با اعضای کمیته انتقال بیجاشده ها به محلات اصلی شان با حضور روسای مرکزی وزارت امور مهاجرین و نمایند های نهاد های همکار در تالار کنفرانس های وزارت برگزارشد.

در این. . .
سه‌شنبه ۱۴۰۳/۳/۱۵ - ۲۰:۱۷
Background image

دو تفاهم‌نامه همکاری به ارزش بیش از دو میلیون دالر آمریکایی در وزارت امور مهاجرین به امضا رسید

 
به ارزش ۲ میلیون ۷ صدو ۳۱ هزار و ۸۵۴ دالر دو تفاهم‌نامه همکاری با موسسه خدمات اجتماعی وتخنیکی وطن در وزارت امور مهاجرین و عودت کننده گان به امضا رسید.
به اساس تفاهم نامه های. . .

بازگشت به خبر