معین وزارت امور مهاجرین، اجراآت آمریت امور مهاجرین ولایت لوگر را ارزیابی کرد.

sadam_morr
چهارشنبه ۱۴۰۲/۳/۱۰ - ۲۰:۸
-

 مولوي عبدالرحمن راشد معین مسلکی وزارت امور مهاجرین، کارکرد های آمریت امور مهاجرین ولایت لوگر را مورد برسی قرار داد.

 مولوی راشد که در رآس یک هیئت به ولایت لوگر سفر نموده است، فعالیت ها واجراآت واحددومی آن وزارت را در ولایت لوگر ارزیابی واقدامات آن اداره را درقسمت سروی آسیب دیده های ناشی از سیل آب اخیر، موثر و به موقع دانست.

مولوی راشد به مسوولین اداره امور مهاجرین لوگر هدایت داد که در جهت آماده سازی عاجل مرحله توزیع مساعدتهای مراجع کمک کننده با آسیب دیده ها، اقدامات جدی نمایند.

همچنان موصوف از برنامه های و زارت امور مهاجرین در جهت عرضه خدمات بیشتر برای عودت کننده ها و بیجاشده ها در ولایت لوگر وسایر ولایات نیز یاد آور شد.

معین وزارت امور مهاجرین، ضمن صحبت با شماری از عودت کننده ها وبیجا شده ها، در آنولایت، در توزیع مساعدت نقدی موسسه اکرو برای ۲۵۱ خانواده که منازل شان تخریب شده است نیز اشتراک نمود.

تازه ترین خبر

پنجشنبه ۱۴۰۲/۶/۳۰ - ۷:۲۹
Background image

تفاهم نامه همکاری میان وزارت امور مهاجرین و یک موسسه عقد شد

  تفاهم نامه همکاری میان وزارت امور مهاجرین و موسسه احیای مجدد انصاری برای افغانستان به امضا رسید. به اساس تفاهم نامه مذکور، موسسه انصاری برای افغانستان، مبلغ ۲ ملیون ۷۷۵ هزار دالر را. . .

چهارشنبه ۱۴۰۲/۶/۲۹ - ۱۵:۳۸
Background image

نشست هماهنگی میان وزارت امور مهاجرین و موسسات همکار دایرشد

جلسه هماهنگی میان وزارت امور مهاجرین و موسسات همکار ملی و بین المللی با وزارت به اشتراک هیأت رهبری  وزارت، نماینده های نهاد های مذکور وشماری از روسای مرکزی درتالار کنفرانس های وزارت. . .

سه‌شنبه ۱۴۰۲/۶/۲۸ - ۱۵:۲۸
Background image

رئیس دفتر آسیا و اقیانوسیه کمیشنری عالی سازمان ملل متحد درامور پناهندگان با وزیر امور مهاجرین دیدار نمود

الحاج خلیل الرحمن حقانی وزیرامورمهاجرین و عودت کننده گان با آقای اندریکا راتوتی، رئیس دفتر منطقه‌ای آسیا و اقیانوسیه کمیشنری عالی سازمان ملل متحد در امور پناهنده گان در دفتر کار خود. . .

بازگشت به خبر